OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

07.04.2024r.

1.Dziś obchodzimy Święto Bożego Miłosierdzia. Jest to patronalne święto Caritas. Dlatego po Mszach św. ofiarami do puszek możemy wesprzeć działalność naszego Parafialnego Zespołu Caritas. Zapraszamy także na koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.45.

2.W poniedziałek 8 kwietnia przypada przeniesiona z Wielkiego Tygodnia Uroczystość Zwiastowania NMP. Jutro w związku z Dniem Świętości Życia, po Mszy św. o godz. 18.00 będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. 

3.Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych będzie w poniedziałek o godz. 19.15         w salce parafialnej. 

4.Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Św. będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.

5.W związku koniecznym remontem wieży kościoła w Sokołowie Budzyńskim, świątynia i teren wokół niej będą czasowo zamknięte. Od przyszłej niedzieli, Msze Święte w Sokołowie Budzyńskim będą sprawowane w świetlicy wiejskiej. 

6.W czwartek 11 kwietnia od godz. 14.00 w przychodni lekarskiej przy ul. Bugaje 2 w Budzyniu odbędą się odpłatne badania USG. Bliższe informacje podane są w gablotce przed kościołem. 

7.Zachęcamy do zakupu i lektury Przewodnika Katolickiego.   

8.Biuro parafialne będzie czynne w najbliższym tygodniu w dni powszednie po drugiej Mszy św. wieczornej, a w sobotę po Mszy Św. porannej. 
W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Andrzeja Ratajczaka, a z naszej parafii zmarli śp. Mieczysław Kędzierski, którego pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 11.00, oraz Jolanta Nowak, której pogrzeb będzie w środę o 13.00.. Wieczny odpoczynek…

9. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Młodych do grobu św. Wojciecha w Gnieźnie. Są dwie możliwości udziału w pielgrzymcke: Autokarem - w sobotę 27 kwietnia, lub pieszo z Wągrowca (z noclegiem w Kłecku) w dniach 26-27.04 (piątek i sobota). W sprawie szczegółów i zapisów prosimy o kontakt z księdzem Marcinem